Pokazywanie postów oznaczonych etykietą koncerty blues. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą koncerty blues. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 9 marca 2017

Diapositive - krakowski klimatyczny blues - polecam!

Zachęcam do zapoznania się z grupą Diapositive z Krakowa. Zespół tworzą:

Anna Kopeć - wokal
Piotr Nawrocki - gitara
Jakub Pytka - gitara
Paweł Szarnicki - bas
Grzegorz Fieber - perkusja

Zdolni muzycy wytrwale koncertują, a obecnie promują swój debiutancki album. Posłuchajcie stylowego utworu On the Crossroads




Polecam!