Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ozzy Osbourne. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ozzy Osbourne. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 3 grudnia 2015

Niechaj Ozzy żyje nam!

W dniu 67. urodzin oddajmy Głos Księciu Ciemności:
Najśmieszniejsze jest to, że ciekawi mnie Biblia i nawet kilka razy próbowałem ją przeczytać. Ale doszedłem tylko do fragmentu, gdzie Mojżesz ma siedemset dwadzieścia lat. Myślę sobie: co ci ludzie wtedy palili? Rzecz w tym, że nie wierzę w gościa o imieniu Bóg, który siedzi w białym garniturze na puchatej chmurce, tak samo jak nie wierzę w gościa o imieniu Szatan, który ma rogi i widły z trzema zębami. Ale wierzę, że jest dzień, że jest noc, że jest dobro, że jest zło, że coś jest czarne, a coś białe. Jeśli istnieje Bóg, to jest nim natura. Jeśli istnieje Szatan, to jest nim natura.
Mam podobne odczucia, kiedy ludzie mnie pytają, czy utwory takie jak „Hand of Doom” i „War Pigs” są antywojenne. Uważam, że wojna wynika z ludzkiej natury. A mnie fascynuje ludzka natura, zwłaszcza jej ciemne strony. Zawsze tak było. Mimo to nie jestem czcicielem diabła, tak samo jak z moich zainteresowań Hitlerem nie wynika, że jestem nazistą. Czy ożeniłbym się z pół-Żydówką, gdybym był nazistą?
(O. Osbourne, Ch. Ayres, Ja, Ozzy. Autobiografia, przeł. D. Kopociński, Czerwonak 2014, s.306-307)



Zdrowia Ozzy! I czekamy do lipca!

środa, 30 września 2015

Black Sabbath - 2 lipca 2016 w Krakowie!

Zespół Black Sabbath wystąpi w moim pięknym rodzinnym mieście na pożegnalnym koncercie 2 lipca 2016 roku. Znakomita informacja! Bilety tanie nie są, ale przesady też nie ma, a krakowska Arena słynie z dość drogich wejściówek.

Golden Circle Early Entrance 
499,00 PLN
Golden Circle
349,00 PLN
Płyta
249,00 PLN
Trybuny Premium
399,00 PLN
Trybuny Dolne
330,00 PLN
Trybuny Górne
330,00 PLN
Trybuny Górne
299,00 PLN
Trybuny Górne
249,00 PLN
(wg serwisu: www.ticketmaster.pl)




Fani i potencjalne koniki - o bilety na to wydarzenie zaczną walczyć od piątku 2.10 - godz.10. Nadchodzi historyczne, przełomowe i z pewnością niesamowite wydarzenie - miłośnik rocka musi tam być!

poniedziałek, 31 sierpnia 2015

Ozzy nagrywa nowy album!

Sylvia Rhone z wytwórni Epic Records w wywiadzie dla Billboardu zapowiedziała:

To będzie wyjątkowy album. Naprawdę wspaniały. To będzie coś, czego Ozzy nigdy nie nagrał, a o czym zawsze marzył.

Informacja, choć jeszcze nie potwierdzona przez Księcia Ciemności cieszy, ostatni album był według mnie bardzo dobry, choćby takie "Let It Die" - charakterystyczny wokal Ozzy'ego, moc, świetna kompozycja. Czekamy!